en | sk

°Stimulujúca a očisťujúca°

Black pepper man

Black pepper man

kúpeľ nôh, Spa pedikúra, zábal nôh, predhriatie chrbta, celotelový píling, aromaolejová masáž , masáž tváre a hlavy, akupresúrna masáž nôh, nápoje, občerstvenie, spa darček.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 3h30min. 50% zálohová platba

Základ masážnej zmesi tvorí 100% za studena lisovný makový olej, do ktorého sú zakomponované éterické esenciálne oleje. Základ masážnej zmesi tvorí 100% za studena lisovný makový olej, do ktorého sú zakomponované éterické esenciálne oleje. Je ale menej mastný a bohatý na nenasýtené mastné kyseliny (kyselina linoleová a linolenová). Vyživuje a chráni pokožku, je vhodný na suchú pleť so sklonom k praskaniu alebo na pleť ekzematickú a zápalovú. Zároveň pleť účinne regeneruje a zanechává ju hebkú a vláčnu. Makový olej dodáva pleti esenciálne mastné kyseliny a podporuje jej hydratáciu. Vďaka juemnej makovej aroma pôsobí ukľudňujúcim účinkom na psychiku, takže je vhodný do zmesí pri bolestiach hlavy, prepracovaní, strese a do masážnych zmesí pre deti.

Esenciálne oleje

Čierne korenie - silne prehrieva a posilňuje, má protiinfekčné účinky

Popis: Typická ostrá korenistá vôňa. Silne prehrieva a posilňuje, pôsobí proti infekciám v zažívacom, dýchacom a močovopohlavnom ústrojenstve, pomáha pri chrípke a prechladnutiu, únave, zimomrivosti, kolike, opuchoch a reume, posilňuje vôľu a odvahu ducha.

Latinské meno/zloženie:
Piper nigrum

Céder –  protiinfekčný, napomáha toku lymfy

Popis: Sladká drevitá vôňa s kafrovým nádychom. Antiseptický, močopudný olej, pôsobí hlavne na infekcie močového, dýchacieho a pohlavného ústrojenstva, pomáha sprechodniť cievy a lymfatický systém (arterioskleróza, celulitída, opuchy), posilňuje vôľu a odolnosť voči vonkajšiemu tlaku. Nepoužívajte pri tehotenstve.

Latinské meno/zloženie:
Cedrus atlantica

Lemongrass protibakteriálna a protiplesňová, osviežujúca aróma, silný stimulant

Popis: Príjemná, výrazná citronová vôňa. Má silný protibakteriálny a protiplesňový účinok, čistí žalúdok a črevá, pomáha vylučovať parazity, používa sa na neuralgie, bolesti a pomliaždeniny,osviežuje , prečisťuje, pomáha koncentrácií. Nepoužívajte pri zväčšenej prostate. Nepoužívajte na hypersenzitívnu, poškodenú či chorú pokožku a pre deti staré do 30 mesiacov.

Latinské meno/zloženie:
Cymbopogon citratus, C. flexuosus

E-shop

160 €/osoba

290 €/pár


Platnosť poukážky do: 23.08.2018