en | sk

°Motivujúca°

TWIN Gold

TWIN Gold

kúpeľ nôh, Spa pedikúra, predhriatie chrbta, štvorručná celotelová olejová aromamasáž s akupresúrnou masážou nôh, aromaterapeutický kúpeľ s masážou tváre a hlavy, občerstvenie, spa darček.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h30min, 50% zálohová platba

Základ masážnej zmesi tvorí 100% za studena lisovný makový olej, do ktorého sú zakomponované éterické esenciálne oleje. Základ masážnej zmesi tvorí 100% za studena lisovný makový olej, do ktorého sú zakomponované éterické esenciálne oleje.Je ale menej mastný a bohatý na nenasytené mastné kyseliny (kyselina linoleová a linolenová). Vyživuje a chrání pokožku, je vhodný na suchú pleť so sklonom k praskaniu alebo na pleť ekzematickú a zápalovú. Zároveň pleť účinne regeneruje a zanecháva ju hebkoú a vláčnou. Makový olej dodává pleti esenciálne mastné kyseliny a podporuje jej hydratáciu. Vďaka jemnej makovej aróme pôsobí upokojujúcim účinkom na psychiku, takže je vhodný do zmesí pri bolestiach hlavy, prepracovaniu, strese a do masážnych zmesí pre deti.

Esenciálne oleje

Čierne korenie - silno prehrieva a posilňuje, má protiinfekčné účinky

Popis: Typická ostrá korenistá vôňa. Silno prehrieva a posilňuje, pôsobí proti infekciám v zažívacom, dýchacom a močovopohlavnom ústrojenstve, pomáha pri chrípke a nachladnutí, únave, zimomravosti, hnačke, opuchoch a reumatizme, posilňuje vôľu a odvahu ducha.

Latinské meno/zloženie:
Piper nigrum

Céder –  protiinfekčný, napomáha toku lymfy ......... 2,44€ s DPH/ na 10ml

Popis: Sladko korenistá vôňa s gáfrovým nádychom. Antiseptický, močopudný olej, pôsobí najmä na infekcie močového, dýchacieho a pohlavného ústrojenstva, pomáha spriechodniť cievy a lymfatický systém (artérioskleróza, celulitída, opuchy), posilňuje vôľu a odolnosť voči vonkajšiemu tlaku. Nepoužívejte v tehotenstve.

Latinské meno/zloženie:
Cedrus atlantica

Lemongrass protibakteriálny a protiplesňový, osviežujúca aróma, silný stimulant

Popis: Príjemná, výrazná citrónová vôňa. Silno protibakteriálny a protiplesňový, čistí žalúdok a črevá, pomáha vylučovať parazity, používa sa na neuralgiu, bolesti a pomliaždeniny, osviežuje, prečisťuje, pomáha koncentrácii. Nepoužívajte pri zväčšenej prostate. Nepoužívajte na hypersenzitívnu, poškodenú, či chorú pokožku a pre deti do 30 mesiacov.

Latinské meno/zloženie:
Cymbopogon citratus, C. flexuosus

E-shop

160 €/osoba

290 €/pár


Platnosť poukážky do: 23.08.2018