en | sk

°8 ručná pre dvojicu°

IN LOVE Double

IN LOVE Double

kúpeľ nôh, spa pedikúra, TDP lampa, 8 ručná olejová aromamasáž /1h/, masáž tváre a hlavy /10 min/, kvetinovo-medový kúpeľ /20 min/, 2 poháre sektu,

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h

Čo vás čaká

Pri privítacom nápoji vyplníte úvodný dotazník /pri prvej návšteve/.
4 terapeutky si vás odvedú do samostatnej miestnosti so sprchou, vaňou a masážnymi stolmi, kde vám najskôr poskytnú očisťujúci rituálny kúpeľ nôh s esenciálnymi olejmi,  a následne v ľahu, počas nahrievania chrbáta TDP lampou, vam do jemna pemzou zbrúsi zvyšky zrohovatelej kože a aplikuje zábal nôh s výťažkami z bylín a kvetov. Samotná aroma masáž potrvá 1 hodinu. Po nej sa jeden z partnerov môže ponoriť do medovo kvetinového kúpeľa na 20min, druhý partner zatiaľ dostane 10min masáž tváre a hlavy. Terapeutky Vám do miestnosti prinesú po pohári sektu a máte ešte 20min na spoločné dorelaxovanie, prezlečenie sa.

Terapeutka pracuje na tele so zmesou olejov, z ktorých do 20 minút cez póry na pokožke prenikajú všetky vyživujúce a povzbudzujúce látky do krvného obehu a k jednotlivým orgánom.

Na výber máte z dvoch masážnych zmesí.

  • Zmes 100% panenského ľanového a palmového oleja s prirodzeným obsahom beta karoténu, koenzímu Q10 a množstva nenasýtených mastných kyselín unikátne regeneruje, zvláčňuje a zjemňuje pokožku. Zmes 100% prírodných esenciálnych olejov Ylang Ylang, Kasia /škorica/, Geránium, Pačula, Ružové drevo. pôsobí antidepresívne, odbúrava nervozitu, úzkosť, melanchóliu a smútok, posilňuje imunitný a nervový systém, pôsobí afrodiziakálne – silne prehrieva. !!! Nevhodné na veľmi precitlivelú pokožku!!!
  • Zmes 100% panenského avokádového a oleja z vinného hrozna, zmes 100% prírodných esenciálnych olejov kananga, pačula, muškátový orech, rozmarín, pôsobí pri pocitoch slabosti, depresie, nedostatočnom krvnom obehu, nerozhodnosti a apatii. Pôsobí afrodiziakálne, ukľudňuje nervy, zlepšuje mozgovú činnosť, podporuje sústredenie a predlžuje výkonnosť. 

Kvetinový kúpeľ tela: 100% prírodný esenciálny olej Ružové drevo, med, kvetové lupienky.

E-shop

215 €/pár


Platnosť poukážky do: 22.07.2018