en | sk

°Hydratujúci a upokojujúci°

Aromamasáž, píling a zábal III.

Aromamasáž, píling a zábal III.

rituál umývania nôh, píling celého tela /25min/, aromamasáž /1h/, zábal celého tela s obsahom ružového hydrolátu, čerstvého jogurtu a výťažkov aloe vera /25min/, 2x nápoj

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h30min

Po tejto procedúre budete mať ochladenú, upokojenú, hydratovanú a hebkú pokožku.

  • Procedúra sa začína pílingom celého tela s obsahom trstinového cukru a výťažkov z bielych kvetov gardénie tahitskej s exotickou zmyselnou vôňou.
  • Nasleduje celotelová upokojujúca aromamasáž "Pokoj v duši".
  • Záverečný zábal maximálne hydratuje a upokojuje pokožku. Terapeutka vám najskôr zarosí ce telo jednou z najobľúbenejších  a z hľadiska histórie najpoužívanejších a najstarších kvetových vôd. Ružová voda je považovaná za dôležité pleťové tonikum, ktoré pokožku hydratuje a harmonizuje. Má ukľudňujúce, ochladzujúce a mierne antiseptické účinky. Je výborná pre suchú a citlivú pokožku. Účinne regeneruje zrelú alebo namáhanú pleť, ktorej vracia sviežosť a vitalitu. Zároveň výborne harmonizuje psychiku a hormonálny systém, pôsobí antidepresívne. Stabilizuje emócie a uľavuje od smútku. Zmierňuje pocity strachu, navodzuje kúzlo okamžiku a romantické predstavy. Následne vás terapeutka obalí do zmesi z čerstvého jogurtu s bylinným olejovým extraktom z listov Aloe vera, ktorý zmäkčuje a ukľudňuje pokožku, pomáha s regeneráciou aj veľmi citlivej pleti /pomáha aj pri akné/.
  • Počas zábalu vám terapeutka poskytne ľahkú suchú masáž tváre a hlavy.

 

E-shop

97 €/osoba

184 €/pár


Platnosť poukážky do: 23.08.2018