en | sk

Product list Grand Palawi

Smrečianska 41, 811 05 Bratislava I - pod Kolibou

Aromaterapeutické olejové relaxačné masáže 

Pri efektívnej masáži je dôležitá technika masáže, zloženie a účinky masážnych zmesí a samozrejme veľa ďalších atribútov. Relaxačnú olejovú masáž si vyberte najmä vtedy, keď ste nadmieru psychicky či fyzicky vyčerpaní. V takýchto stavoch by ste niektorý druh energizujúcej masáže vnímali ako nepohodlný ba až bolestivý. Pri relaxačnej masáži sa používa technika dlhých ťahov pozdĺž svalových partií, bez výrazného prítlaku. Na masáž sa používajú čisto panenské oleje obohatené o výťažky z rastlín, ktoré podporujú relaxačný efekt masáže a podporujú kvalitatívny stav pokožky. Viac sa dozviete kliknutím na jednotlivé produkty - masáže. Čo Vás čaká >>>

Pokoj v duši °Upokojujúca°

55 €/osoba, 100 €/pár

°Upokojujúca°

Pokoj v duši

kúpeľ nôh, balijská olejová aromamasáž /1h/, 2x nápoj. Zmes masážnych olejov je duševne pozdvihujúca, odbúravajúca stres a pomáha k celkovému upokojeniu.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

Hlboký nadhľad °Pre workholikov°

55 €/osoba, 100 €/pár

°Pre workholikov°

Hlboký nadhľad

kúpeľ nôh, balijská olejová aroma masáž /1h/, 2x nápoj. Zmes masážnych olejov zbavuje vnútorného nepokoja a pôsobí antistresovo.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

Ružové sny °Povznášajúca°

59 €/osoba, 108 €/pár

°Povznášajúca°

Ružové sny

kúpeľ nôh, balijská olejová aromamasáž /1h/, 2x nápoj. Zmes panenských masážnych olejov je obohatená o esenciu vzácnej ruže damašskej. Ružový sen zaručený (-:

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

Sladké rozjímanie °Meditatívna a povznášajúca°

57 €/osoba, 104 €/pár

°Meditatívna a povznášajúca°

Sladké rozjímanie

kúpeľ nôh, balijská olejová aroma masáž /1h/, 2x nápoj. Zmes masážnych olejov uľavuje od nervového napätia, úzkosti a pôsobí meditatívne a povznášajúco.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min