en | sk
english version
Menu

Novinky a akcie

POBYT V HARMÓNII 2021 17.-20.6. Vás opäť pozývame si aktívne oddýchnuť.
*Na mobile potiahnite dole.
26. 5. 2021

POBYT V HARMÓNII 2021

17.-20.6. Vás opäť pozývame si aktívne oddýchnuť. *Na mobile potiahnite dole.

OTVÁÁÁRAME Veľmi sa tešíme, že pre Vás od pondelka 19/4/2021 môžeme otvoriť brány Palawi.
16. 4. 2021

OTVÁÁÁRAME

Veľmi sa tešíme, že pre Vás od pondelka 19/4/2021 môžeme otvoriť brány Palawi.

Darčekové poukazy Predĺženie platnosti darčekových poukazov.
14. 1. 2021

Darčekové poukazy

Predĺženie platnosti darčekových poukazov.

Záleží nám na Vašom názore Stále sa snažíme zlepšovať naše služby
5. 3. 2020

Záleží nám na Vašom názore

Stále sa snažíme zlepšovať naše služby

Thajsko, Škola pohybu a jogy Kvôli situácii momentálne odložené na neurčito.
18. 11. 2019

Thajsko, Škola pohybu a jogy

Kvôli situácii momentálne odložené na neurčito.

MORNING & LUNCH TIME -10% Platí len v Grand Palawi na Smrečianskej ul. Od 10:00 - 15:00 h v prac. dni.
30. 5. 2018

MORNING & LUNCH TIME -10%

Platí len v Grand Palawi na Smrečianskej ul. Od 10:00 - 15:00 h v prac. dni.

Last minute masáže v Bratislave Platí len v Grand Palawi na Smrečianskej ul. 41
1. 6. 2012

Last minute masáže v Bratislave

Platí len v Grand Palawi na Smrečianskej ul. 41

 

POBYT V HARMÓNII 2021

17.-20.6. Vás opäť pozývame si aktívne oddýchnuť. *Na mobile potiahnite dole.   | 26. 5. 2021

POBYT V HARMÓNII 2021 17.-20.6. Vás opäť pozývame si aktívne oddýchnuť.
*Na mobile potiahnite dole.

 Milí naši klienti, aj tento rok Vás pozývame na pobyt v Harmónií, ktorého hlavnou myšlienkou je, aby ste si oddýchli na krásnom mieste, s príjemnými ľuďmi, pozdielali v rámci zaujímavých debát, správne si zacvičili a hlavne sa veľa usmievali a načerpali pozitívnu energiu, z ktorej sme všetci tak trošku vycucnutí za posledné obdobie. 

 • Termín 17.6. do 20.6. 2021

  Prihlásenie do 10.6. na dagmar@palawi.sk
  Kapacita ubytovania je obmedzená, tak odporúčame neodkladať na poslednú chvíľu.
 • Ubytovanie

  Penzión Harmónia pri Modre s nádhernou záhradou a skvelou energiou v kúzelnom prostredí Malých Karpát. Apartmánový domček, romantická chatka alebo v budove penziónu.

    

 • Cena

  3 noci bez stravy /198€ na osobu
  3 noci s polpenziou / 232€ na osobu
  Dvojlôžková izba pre jednu osobu / +15€ v budove penziónu
  Len program bez ubytovania / 35€ na deň bez stravy
  Miestny poplatok 1€ deň si platí každý účastník sám na mieste
  *Minimálny počet účastníkov: 14

 Program

 1. Pohyb /kontrolované krúženia, rotácie v jednotlivých kĺboch/ 2x denne s Andym: Ahojte, volám sa Andy a pripravím vám pohybovo-dychový program, ktorý vyživí každú jednu bunku vo Vašom tele, a zároveň zharmonizuje myseľ.
 • Meditácie /vedomé myslenie, emócie a podvedomé postoje/ s Dáškou: Ahojte, volám sa Dáška a s obľubou skúmam ako žiť radostný a spokojný život, tieto témy rada zdielam s ľuďmi.
 • Zvukoterapia /upokojenie, harmonizácia/ s Palim: Ahojte, volám sa Pali a bude mi cťou vám zahrať na týchto magických Tibetských miskách, kde sa spolu naladíme na rovnakú frekvenciu a užijeme si spolu čarovnú hodinku plnú krásnych zvukov a vibrácií.
 • Aktivity / v prírode, kúpanie v prírodnom kúpalisku na „Zoške“, debatky o zdravom životnom štýle a hlavne pohoda, kľud a možno Vás ešte niečím prekvapíme. Robíme to pre radosť :) /
               Andy                     Dáška                     Pali

     

    SPOMALÍME MYSEĽ, POHYB, DÝCHANIE A MOŽNO SA UDEJÚ ZÁZRAKY :)

 

 

 

 *PROJEKT vznikol na základe spolupráce Palawi asia spa a ANDYin

PROFILY ORGANIZÁTOROV:

Mgr. Andrej Seidl
Andy sa už ako malý chlapec zaľúbil do futbalu, ale VŠ ho nasmerovala k ďalšej srdcovke, štúdiu ĽUDSKÉHO TELA a POHYBU. Dnes učí ľudí, že telo a pohyb každého človeka sú dokonalé. Stačí "len" odstrániť bloky, a vytvoriť tak priestor pre našu úžasnú vnútornú inteligenciu. Ukazuje cestu poznávania vlastného tela, aby bol pohyb opäť ľahučký a zábavný. Pochopením princípu, že všetko so všetkým súvisí, postupne okruh bádania a experimentovania zväčšoval. Svoju pozornosť dnes zameriava na viaceré piliere nášho zdravie - Meditácia, Koncentrácia, Kontrola Myšlienok, Otužovanie, Efektívnosť Dýchania, Uzemnenie, Kvalita Spánku, Výživa a Doplnky Výživy, Pôst, Mikrobióm ...
Súčasné pôsobisko: Bratislava
Vzdelanie: UK v Bratislave, Fakulta telesnej výchovy a športu, Špecializácia fitness, 2009-2014
Absolvované kurzy, školenia a prednášky:
FUNCTIONAL RANGE CONDITIONING/FRC®/, Functional Mevement Screen Level 1 & 2, Dynamická Neuromuskulárni Stabilizace Podle Koláře; Fascial Fitness Introduction Course; Funkční kondiční trénink ve fyzioterapii; Funkční trénink - bederní páteř, pánev a dolní končetina; Funkčný tréning a testovanie krčnej chrbtice a hornej končatiny; Fyziologické princípy tréningu; Fyzioterapeutické metódy a přístupy v tehotenství a po porodu; Inovatívne metódy rozvoja sily; Kineziologie - Patokineziologie dolní končetiny a nohy; McGill Level 1, Building The Ultimate Back; Akrálni koaktivační terapie; Moderní operativa a fyzioterapie kolenního kloubu; Pohybová aktivita seniorov a detí; Bosu Core; Cvičení na míči, labilních plochách a s overbally; Doplnky výživy pre silový tréning a fitness I.; Medzinárodný seminár trénerov vzpierania s témou Vzpieranie pre rozvoj sily a kondície; SM systém 1; Škola drepu; Škola vzpierania; Testováni a trénink funkční dynamické stabilizace; Výživa pre výkon a zdravie II.; Výživa pre výkon a zdravie III.,
andrej.seidl@gmail.com, Tel:0910236303

 

Mgr. Dagmar Neštická Ulická
VŠ Pedagogická Nitra 1985-1989, zakladateľ Kapitulskej galérie r.1990, zakladateľ a majiteľ dizajnovej a marketingovej agentúry Pragma od 1994, Palawi asia spa od 2008, CK Paradise travel plus 2010, štúdia Yoga for fun od 2014. V súkromí 15 ročná jogová prax, z toho 5r.ako inštruktor, poznávacie cesty a expedície takmer po celom svete, v súčastnosti o.i. štúdium filozofie a aranžovania japonskej ikebany školy Sogetsu. 2deti a prvá krásna vnučka.
Absolvované kurzy a školenia za ostatných 12rokov:
Joga pre tehotné ženy, Fyziojoga, Jogová terapia, Joga proti stresu, relaxačné metódy, Inšpirácia joga, IQpohyb – penový valec, Yoga alignment – naprávanie v asánach, Metodika vedenia meditácie, Master class YIN joga, Inštruktor jogy II.kvalifikačný stupeň – IQ pohyb, Inštruktor jogy II.kvalifikačný stupeň – BMC academy, Inštruktor jogy špecializácia powerjoga I.kvalifikačný stupeň, Tai.chi, Corepoweryoga, Športová masáž, Klasická masáž, Aromaterapia a aromaterapeutická masáž, Práca s kyvadlom, Kvantová terapia, Kraniosakrálna terapia