en | sk
english version
Menu

Ako to u nás chodí

Od Vášho príchodu do Palawi asia spa Grand

Vstup

V prvej vstupnej miestnosti sa prezujete do dezinfikovaných flip -flaps prezúvok.

Po zamknutí svojich topánok v skrinke pokojne nechajte v tejto skrinke zamknuté aj všetky svoje starosti.

 

Uvítanie

Cez ďalšie vstupné dvere sa dostanete do priestorov recepcie.

Privíta vás naša Spa Lady, hovoriaca minimálne slovensky a anglicky.

Dostanete privítací nápoj, čerstvú citrónovú šťavu a vyplníte vstupný dotazník /pri prvej návšteve, resp. len upozorníte na zmenený zdravotný stav od poslednej návštevy/.

 

Priebeh

Spa Lady vám vysvetlí priebeh procedúry a predstaví vám vašu terapeutku /hovoriacu svojim rodným jazykom, jednoduchou angličtinou a základnými slovami potrebnými k procedúram v slovenčine/.

Terapeutka vás bude viesť počas celého vybraného rituálu, pokým vás neodvedie na záverečný relax do spoločenskej miestnosti.

Samotný priebeh vybraného rituálu je špecifický a podrobne popísaný v jednotlivých produktoch v SPA menu.


Záver

Spa Lady vás ponúkne rozlúčkovým nápojom - detoxikačný zelený čaj s čerstvým zázvorom. Môžete si ho v pokoji vypiť v relaxačnej miestnosti pri zaujímavej knihe z našej knižnice.

Od Vášho príchodu do Palawi asia spa OC Eurovea

Vstup

V prvej vstupnej miestnosti sa nachádza recepcia, tu sa neprezúvate. Po privítacom nápoji  si vás odvedie terapeutka priamo do určenej masážnej miestnosti kde sa prezlečiete do pripraveného oblečenia na suché masáže alebo do jednorazového spodného praádla v prípade olejovej masáže - opášete sa pripravenou osuškou. Najskôr vám terapeutka poskytne rituálny očisťujúci kúpeľ nôh, až potom sa uložíte ne masážne lôžko. Po masáži si na recepcii doprajte čaj s čerstvým zázvorom alebo vodu s citrónom.

 

Skupinové teambuildingové / incentívne / klubové programy

Dajú sa realizovať dostatočne včasnou dohodou termínu. Program, dĺžku procedúr, občersvenie je možné upraviť individuálne.