en | sk
english version
Menu

°Magická vitalita°

Rolling Stones

Rolling Stones

Rituálny očistný kúpeľ nôh, olejová thajská masáž s horúcimi lávovými kameňmi /1h20min./, masáž tváre a hlavy /20min./ nápoje a relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h30min

Terapia horúcich kameňov je veľmi nápomocná v čase starostí, nespavosti a stresu. Teplo z kameňov anuluje napätie, rozpúšťa bolesť, odháňa svalovú námahu a jemne zlepšuje cirkuláciu krvi a lymfy. Okrem systematickej masáže jednotlivých svalových partií, sú kamene umiestňované na chodidlá, dlane, krížovú oblasť, hruď, tvár,... čo stimuluje reflexné body, uvoľňuje čakry, aby sa podporoval relaxačný účinok. Terapia s horúcimi kameňmi môže pomôcť s nasledujúcimi symptómami: pri bolestiach svalov, zvýšenej fyzickej záťaži, pri reume a artritíde, bolestiach chrbta, pri stresoch, napätí, nepokoji a pri nespavosti a depresiách.

Terapia horúcich kameňov v Palawi je povýšená o ďalší stupeň terapeutických účinkov, natieraním celého tela 100% za studena lisovanými olejmi s esenciálnymi olejmi, ktorých účinky pomáhajú upokojovať. Teplo kameňov otvára póry a pomáha tak prenikaniu všetkých účinných zložiek do pokožky a celého tela.

 

E-shop

97 €/osoba


Pri Online doručení: -10%Platnosť poukážky do: 05.09.2021