en | sk
english version
Menu

uvoľnime svalstvo pohybom

Škola pohybu pre začiatočníkov

Škola pohybu pre začiatočníkov

5x 60min uvoľňovacích cvičení prostredníctvom Facebook LIVE coachingu s Andym Seidlom každý utorok a štvrtok o 18:00 alebo kedykoľvek samostatne zo záznamu. Vek nie je obmedzenie, zapojte aj seniorov. :) Pozrite si s nami free prvé úvodne video na našom fb Palawi asia spa a ak sa Vám cvičenie zapáči môžete s nami pokračovať v cvičení v súkromnej skupine.

Suma na úhradu je dobrovoľná. Ďakujeme za podporu.

Začíname 16.4. o 18:00 v súkromnej skupine.

Pre koho je cvičenie vhodné:

  • pre každého! 
  • pre toho, kto dlhodobo alebo nikdy necvičil z dôvodu obáv, že to nevie,
  • pre každého, koho niečo chronicky dlhodobo pobolieva a myslí si, že práve kvôli tomu nemôže cvičiť, aby nebolelo ešte viac – opak je pravdou. Tabletka od bolesti nie je riešenie /vrátane bolestí hlavy/
  • pre každého, kto sa venujete športu s jednostrannou záťažou /napr. pri behu len predozadný pohyb v bedrovom kĺbe/

Môžete sa k nám pripojiť priamo cez tento odkaz  alebo si objednajte online poukaz ako zvyčajne a my Vás budeme kontaktovať. Suma na úhradu je dobrovoľná, bez povinnosti platby. Ďakujeme za každú podporu.                       

Všetci vieme ako home office, nesprávne sedenie, m
álo pohybu a do toho napätie z momentálnej situácie vplýva na naše telo a psychiku. Prichádza k tuhnutiu svalov, následne bolesti hlavy, krížov, seknutiam, blokácii nervov, nechuti, únave a nervozite. Nakoľko je Palawi asia spa zatvorené a nemôžete sa prísť zrelaxovať, pouvoľňovať a pomasírovať ku nám, vymysleli sme pre Vás online hodiny uvoľňovacích cvičení, prostredníctvom ktorých Vám ukážeme ako si "rozmasírovať" oblasť krčnej chrbtice, pouvoľňovať kĺby a ponaťahovať svaly. Doprajte svojmu telu 60min denne a uvidíte, o koľko sa budete cítiť fyzicky aj psychicky lepšie. V našej súkromnej skupine sa Vám bude prostredníctvom LIVE hodín alebo videa venovať ANDY, pohybový kouč. Veríme, že Vám to aspoň trošku nahradí Palawi, kým sa situácia nevyrieši. 

My sa na Vás už teraz tešíme. :)

                              


Profil: Mgr. Andrej Seidl – ANDYin


Andrej je bývalý profesionálny hráč futbalu, v súčasnosti sa už 8. rok venuje individuálnemu coachingu ľudí. Učí klientov ako sa správne hýbať, dýchať, využívať prirodzené pohybové vzory a vytvárať si tak predpoklad na zdravý, kvalitný pohyb a športovanie počas celého života. Následne primerane aplikuje aj silový, vysoko intenzívny a kondičný tréning. V súčasnosti ku coachingu pristupuje maximálne komplexne a vedie ľudí aj v oblasti výživy, regenerácie a psychológie.

SÚČASNÉ PÔSOBISKO: FitCamp Drieňová - externý tréner, tréningy v exteriéri

VZDELANIE: Univerzita Komenského v Bratislave, Fakulta telesnej výchovy a športu, Špecializácia fitness, 2009-2014
Absolvované kurzy, školenia a prednášky:
Dynamická Neuromuskulárni Stabilizace Podle Koláře; Fascial Fitness Introduction Course; Functional Mevement Screen Level 1 & 2; Funkční kondiční trénink ve fyzioterapii; Funkční trénink - bederní páteř, pánev a dolní končetina; Funkčný tréning a testovanie krčnej chrbtice a hornej končatiny; Fyziologické princípy tréningu; Fyzioterapeutické metódy a přístupy v tehotenství a po porodu; Inovatívne metódy rozvoja sily; Kineziologie - Patokineziologie dolní končetiny a nohy; McGill Level 1, Building The Ultimate Back; Akrálni koaktivační terapie; Moderní operativa a fyzioterapie kolenního kloubu; Pohybová aktivita seniorov a detí; Bosu Core; Cvičení na míči, labilních plochách a s overbally; Doplnky výživy pre silový tréning a fitness I.; Medzinárodný seminár trénerov vzpierania s témou Vzpieranie pre rozvoj sily a kondície; SM systém 1; Škola drepu; Škola vzpierania; Testováni a trénink funkční dynamické stabilizace; Výživa pre výkon a zdravie II.; Výživa pre výkon a zdravie III.
FB: ANDYin , INSTA: andyin10, EMAIL: andrej.seidl@gmail.com, Tel:0910236303
 

E-shop

25 €/osoba


Platnosť poukážky do: 02.04.2021