en | sk
english version
Menu

°Energeticky vyrovnávajúca°

Jemná tradičná thajská masáž 60

Jemná tradičná thajská masáž 60

kúpeľ nôh, jemná tradičná thajská masáž celého tela /1h/, privítací a záverečný nápoj Odporúčame: pridajte si masáž tváre a hlavy 20min. len za 16€

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

Je určená pre ľudí s nižším prahom bolesti a ľuďom, ktorí ešte neobjavili /kvôli obavám/ benefity Tradičnej Thajskej masáže

  • založená je na tom, že sú v nej upravené intenzity tlakov na niektoré body
  • vylúčené niektoré detaily v technike naťahovania

Úpravy sme zvolili citlivo, tak aby sa čo najmenej eliminovali účinky samotnej masáže.

Keď sa stotožníte s Jemnou tradičnou thaj masážou, odporúčame Vám ako ďalší level Tradičnú thajskú masáž jednohodinovú a následne najvyšší level Tradičnú thajskú masáž 2hodinovú.

Čo vás čaká

Vyplníte úvodný dotazník /pri prvej návšteve/. Vypijete si privítací nápoj, dôležité na efektívny priebeh masáže. Prezlečiete sa v šatni do Palawi spa oblečenia. Terapeutka si vás odvedie do miestnosti na Thajské masáže, kde vám najskôr poskytne očisťujúci rituálny kúpeľ nôh.  Samotná thajská masáž potrvá 60 min. Po masáži ostanete detoxikačný zelený čaj s čerstvým zázvorom, ktorý si vypijete v pokoji pri knihe alebo len pokojnom meditovaní, ako prípravu vášho tela k návratu do  životného kolobehu.

Ingrediencie

Kúpeľ nôh: kúpeľový gel s Ylang-ylang éterickým olejom z čerstvých kvetov tropického stromu Kanangy vonnej z oblasti indonézskych ostrovov.

Samotná masáž prebieha na matraci na pódiu, vo voľnom a pohodlnom Palawi spa odeve. Terapeutka pracuje na vašom tele s energetickými dráhami a tlakovými bodmi pomocou tlaku palcov, dlaní, lakťov, ... .

Okrem tlakových techník vám naťahuje celé telo a v podstate prijímate veľa z účinkov cvičenia jógy , akokeby ste ju cvičili sami /aj keď pohyby s telom realizuje vaša terapeutka/.

K tejto procedúre si môžete doobjednať masáž tváre a hlavy, akupresúrnu masáž nôh, spa pedikúru. Alebo si vyberte s Spa menu niektorý z hotových balíčkov.

E-shop

45 €/osoba

85 €/pár


Platnosť poukážky do: 21.10.2021