en | sk
english version
Menu

°Detoxikačný°

Olejová thajská masáž, píling a zábal I.

Olejová thajská masáž, píling a zábal I.

Rituálny očistný kúpeľ nôh, píling celého tela /25min/, olejová thajská masáž /1h/, zábal celého tela s obsahom koloidného a žltého ílu, horčicového oleja s omega-3 a 6 mastných kyselín, vitamínu E a D panthenolu /25min/, 2x nápoj a relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h30min

Po tejto procedúre budete mať zamatovo hebkú a jemnú pokožku, dobrú náladu a pozitívny pocit na duši, že ste vyhnali z tela von značné množstvo toxínov.

  • Procedúra sa začína pílingom celého tela s obsahom trstinového cukru a výťažkov z bielych kvetov gardénie tahitskej s exotickou zmyselnou vôňou.
  • Nasleduje celotelotelová olejová thajská s detoxikačným účinkom s obsahom konopného panenského oleja, s výťažkami zo zázvoru a citrónu.
  • Záverečný zábal podporuje prekrvenie pokožky. Skladá sa z koloidného ílu, ktorý na seba viaže škodlivé látky. Žltý íl dodáva zasa pokožke veľa minerálov a stopových prvkov, ktoré vďaka svojim prirodzeným vlastnostiam podporujú jej metabolizmus, a tým urýchľujú jej prirodzené pochody. K zvýšeniu detoxikačného účinku je v kompozícii pridaný horčicový olej, podporujúci prekrvenie pokožky. Ten je tiež významným zdrojom omega-6 a omega-3 mastných kyselín, ktoré sú pre pokožku esenciálnou výživou. Glycerin a D-panthenol v kombinácii s vitamínom E zabezpečujú hydratáciu pokožky. Synergická zmes éterických olejov podporuje detoxikačné účinky zábalu a dodáva ošetreniu príjemnú osviežujúcu vôňu. Zábal má silné antimikrobiálne účinky.
  • Počas zábalu vám terapeutka poskytne ľahkú suchú masáž tváre a hlavy.

 

E-shop

97 €/osoba


Pri Online doručení: -10%Platnosť poukážky do: 22.07.2021