en | sk
english version
Menu

°Vyživujúci°

Olejová thajská masáž, píling a zábal II.

Olejová thajská masáž, píling a zábal II.

Rituálny očistný kúpeľ nôh, píling celého tela /25min/, olejová thajská masáž /1h/, zábal celého tela s obsahom ružového ílu, šípkového oleja, fytoestrogénov, výťažkov divokého jamu, sójových sterolov, vitamínu E a Dpanthenolu /25min/, 2x nápoj a relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h30min

Po tejto procedúre budete mať zamatovo hydratovanú, hebkú a jemnú pokožku, posilnenú voči vplyvom prostredia, veku a záťaže.

  • Procedúra sa začína pílingom celého tela s obsahom trstinového cukru a výťažkov z bielych kvetov gardénie tahitskej s exotickou zmyselnou vôňou.
  • Nasleduje celotelová olejová thajská masáž s hydratačným účinkom s obsahom kokosového  panenského oleja, s výťažkami povzbudzujúcich esenciálnych olejov.
  • Záverečný zábal maximálne vyživuje pokožku. Hlavnou vyživujúcou zložkou tohto zábalu je šípkový olej a extrakty z divokého jamu a sójových sterolov. Šípkový olej je výnimočne účinný proti vráskam, zmierňuje starnutie pleti a prispieva k jej hydratácii. Extrakt z divokého jamu je bohatý na fytoestrogény, preukázateľne pôsobí proti starnutiu pleti a obmedzuje tvorbu vrások. Sójové steroly, rastlinný glycerín a D -panthenol v kombinácii s vitamínom E pokožku aktívne hydratujú a podporujú jej elasticitu. Ružový íl v kompozícii zabezpečuje prísun minerálov a stopových prvkov, ktoré vďaka svojim vlastnostiam podporujú prirodzené funkcie pokožky. Kvetinové tóny rúžového geránia dodávajú ošetreniu výnimočnú vôňu.
  • Počas zábalu vám terapeutka poskytne ľahkú suchú masáž tváre a hlavy.


E-shop

97 €/osoba


Pri Online doručení: -10%Platnosť poukážky do: 02.06.2021