en | sk
english version
Menu

°Celostná°

Master olejová thajská masáž 120'

Master olejová thajská masáž 120'

Rituálny očistný kúpeľ nôh, celostná olejová thajská masáž uvoľňujúca zablokované časti svalov a stimulujúca krvný a lymfatický obeh /2h/. Zmes masážnych olejov posilňuje a uvoľňuje stuhnuté svalstvo a šľachy. 2x nápoj a relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h30min

Masáž tela je skvelý prostriedok ako uvoľniť svalové napätie, zahnať stres a úzkosť a tak zharmonizovať telo i dušu. 

Olejová masáž prebieha na dostatočne širokom masážnom stole. Klient je oblečený v Palawi jednorazových masážnych nohavičkách/ slipoch.  Terapeutka používa pomocou špecialneho masážneho oleja ťahy dlaní, predlaktia a tlak prstov na uvoľňujúcu a stimulujúcu masáž.  Ak je niektorá časť tela v nerovnováhe, môže byť tlak na niektoré body bolestivý a nepohodlný, ale pocit može byť individuálny. Bežnou reakciou tela môže byť mierna svalovica v nasledujúcich troch dňoch. Celkový efekt masáže je však v nasledujúcom období uvoľňujúci až blažený. 

Ak máte dlhodobejšie problémy s bolesťami hlavy a pohybového aparátu, ktoré musíte riešiť užívaním liekov na potlačenie bolesti, napriek konzultáciam s lekármi, masáže odporúčame opakovať v pravidelnom cykle a hlavne ich vhodne kombinovať s cieleným pohybom /joga, pilates/. V rámci týchto cvičení by ste sa mali dozvedieť aj ako si upraviť držanie tela pri bežnom živote a ako sa psychicky nepreťažovať. Posilníte si oslabené svalstvo, najmä stredu tela, ktoré tvorí základnú oporu chrbtice a vnútorných orgánov.

Zloženie masážneho oleja:

 

E-shop

97 €/osoba


Platnosť poukážky do: 28.03.2022