en | sk
english version
Menu

°Energeticky vyrovnávajúca°

Tradičná thajská masáž 90'

Tradičná thajská masáž 90'

Rituálny očistný kúpeľ nôh, tradičná thajská masáž celého tela /1,5h/, 2x nápoj a relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h

Čo vás čaká

Vyplníte úvodný dotazník /pri prvej návšteve/. Vypijete si privítací nápoj, dôležité na efektívny priebeh masáže. Prezlečiete sa v šatni do Palawi spa oblečenia. Terapeutka si vás odvedie do miestnosti na Thajské masáže, kde vám najskôr poskytne očisťujúci rituálny kúpeľ nôh.  Samotná thajská masáž potrvá 90 min. Po masáži ostanete detoxikačný zelený čaj s čerstvým zázvorom, ktorý si vypijete v pokoji pri knihe alebo len pokojnom meditovaní, ako prípravu vášho tela k návratu do  životného kolobehu.

Ingrediencie

Kúpeľ nôh: kúpeľový gel s Ylang-ylang éterickým olejom z čerstvých kvetov tropického stromu Kanangy vonnej z oblasti indonézskych ostrovov.

Samotná masáž prebieha na matraci na pódiu, vo voľnom a pohodlnom Palawi spa odeve. Terapeutka pracuje na vašom tele s energetickými dráhami a tlakovými bodmi pomocou tlaku palcov, dlaní, lakťov, ... .

Okrem tlakových techník vám naťahuje celé telo a v podstate prijímate veľa z účinkov cvičenia jógy , akokeby ste ju cvičili sami /aj keď pohyby s telom realizuje vaša terapeutka/.

K tejto procedúre si môžete doobjednať masáž tváre a hlavy, akupresúrnu masáž nôh, spa pedikúru. Alebo si vyberte s Spa menu niektorý z hotových balíčkov.

E-shop

60 €/osoba


Pri Online doručení: -10%Platnosť poukážky do: 03.09.2021