en | sk
english version
Menu

°Lokálna°

Master thajská suchá masáž 60'

Master thajská suchá masáž 60'

Rituálny očistný kúpeľ nôh, lokálna masáž uvoľňujúca a stimulujúca zablokované časti svalov, šliach a fascií v lokálnych oblastiach na základe odporúčania terapeutky /1h/ 2x nápoj a relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30mmin

Kratšie lokálne masáže odporúčame absolvovať až po celostných masážach na základe odporúčania terapeutky. Pri niektorých lokálnych problémoch je čas postačujúci, avšak nie vždy, najmä ak k uvoľneniu hlbokého svalstva potrebuje terapeutka viac času a musí rozmasírovať celé telo, ktoré funguje vo svalových a fasciálnych reťazcoch.

Masáž prebieha na pódiu na matraci. Klient je oblečený v Palawi tričku a voľných nohaviciach.  Terapeut používa dlane, prsty, predlaktia, prípadne tlakový kolík na uvoľňujúcu a stimulujúcu masáž.  Ak je niektorá časť tela v nerovnováhe, môže byť tlak na niektoré body bolestivý a nepohodlný, ale pocit može byť individuálny. Bežnou reakciou tela môže byť svalovica v nasledujúcich troch dňoch, ojedinele aj mierne modriny. Celkový efekt masáže je však v nasledujúcom období uvoľňujúci až blažený. 

Ak máte dlhodobejšie problémy s bolesťami hlavy a pohybového aparátu, ktoré musíte riešiť užívaním liekov na potlačenie bolesti, napriek konzultáciam s lekármi, masáže odporúčame opakovať v pravidelnom cykle a hlavne ich vhodne kombinovať s cieleným pohybom /joga, pilates/. V rámci týchto cvičení by ste sa mali dozvedieť aj ako si upraviť držanie tela pri bežnom živote a ako sa psychicky nepreťažovať. Posilníte si oslabené svalstvo, najmä stredu tela, ktoré tvorí základnú oporu chrbtice a vnútorných orgánov.

Áno aj mnohé športové a krásne vytesané telá povrchovým svalstvom sú oslabené na úrovni hlbokého svalstva, čo spôsobuje disbalans. 

 

E-shop

48 €/osoba


Platnosť poukážky do: 21.10.2021