Ako to u nás chodí


Skupinové teambuildingové / incentívne / klubové programy

Dajú sa realizovať dostatočne včasnou dohodou termínu. Program, dĺžku procedúr, občersvenie je možné upraviť individuálne.

Od Vášho príchodu do Palawi asia spa

Vstup

V prvej vstupnej miestnosti sa prezujete do dezinfikovaných prezúvok. Po zamknutí svojich topánok v skrinke pokojne nechajte v tejto skrinke zamknuté aj všetky svoje starosti.

Uvítanie

Cez ďalšie vstupné dvere sa dostanete do priestorov recepcie. Privíta vás naša Spa Lady, hovoriaca minimálne slovensky a anglicky. Dostanete privítací nápoj, čerstvú citrónovú šťavu a vyplníte vstupný dotazník /pri prvej návšteve, resp. len upozorníte na zmenený zdravotný stav od poslednej návštevy/.

Priebeh

Spa Lady vám vysvetlí priebeh procedúry a predstaví vám vašu terapeutku /hovoriacu svojim rodným jazykom, jednoduchou angličtinou a základnými slovami potrebnými k procedúram v slovenčine/. Terapeutka vás bude viesť počas celého vybraného rituálu, pokým vás neodvedie na záverečný relax do spoločenskej miestnosti. Samotný priebeh vybraného rituálu je špecifický a podrobne popísaný v jednotlivých produktoch v SPA menu.

Záver

Spa Lady vás ponúkne rozlúčkovým nápojom - detoxikačný čaj s čerstvým zázvorom a citrónom. Môžete si ho v pokoji vypiť v relaxačnej miestnosti pri zaujímavej knihe z našej knižnice.