Master thajská suchá masáž 90'

°Master celostná°

Master thajská suchá masáž 90'

Rituálny očistný kúpeľ nôh, celostná masáž uvoľňujúca a stimulujúca zablokované časti svalov, šliach a fascií, ktoré tvoria jeden na seba nadväzujúci celok nášho fyzického tela a navzájom sa ovplyvňujú /1,5 h/, 2x nápoj a relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h

Masáž prebieha na pódiu na matraci. Klient je oblečený v Palawi tričku a voľných nohaviciach.  Terapeut používa dlane, prsty, predlaktia, prípadne tlakový kolík na uvoľňujúcu a stimulujúcu masáž.  Ak je niektorá časť tela v nerovnováhe, môže byť tlak na niektoré body bolestivý a nepohodlný, ale pocit može byť individuálny. Bežnou reakciou tela môže byť svalovica v nasledujúcich troch dňoch, ojedinele aj mierne modriny. Celkový efekt masáže je však v nasledujúcom období uvoľňujúci až blažený. 

Ak máte dlhodobejšie problémy s bolesťami hlavy a pohybového aparátu, ktoré musíte riešiť užívaním liekov na potlačenie bolesti, napriek konzultáciam s lekármi, masáže odporúčame opakovať v pravidelnom cykle a hlavne ich vhodne kombinovať s cieleným pohybom /joga, pilates/. V rámci týchto cvičení by ste sa mali dozvedieť aj ako si upraviť držanie tela pri bežnom živote a ako sa psychicky nepreťažovať. Posilníte si oslabené svalstvo, najmä stredu tela, ktoré tvorí základnú oporu chrbtice a vnútorných orgánov.

Áno aj mnohé športové a krásne vytesané telá povrchovým svalstvom sú oslabené na úrovni hlbokého svalstva, čo spôsobuje disbalans. 

E-shop

72 € s DPH/osoba

Platnosť poukážky do: 21.10.2024

<< späť