Dream away

°Mystická°

Dream away

Rituálny očistný kúpeľ nôh, Spa pedikúra so zábalom nôh (20 min) , olejová thajská masáž (100 min), celotelový Aloe vera zábal (30 min), kvetinovo-kokosový kúpeľ s masážou tváre a hlavy (30 min), 2x nápoj a relax, občerstvenie, spa darček.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 3h30min.

Spa pedikúra

Terapeutka Vám najskôr poskytne očisťujúci rituálny kúpeľ nôh. Následne Vám v ľahu do jemna pemzou /na jednorazové použitie/ zbrúsi zvyšky zrohovatelej kože na chodidlách a aplikuje zmäkčujúci a vyživujúci krém. Tento druh pedikúry je neivazívny, t.j. nepoužívajú sa skalpely.

Olejová Thajská masáž
Po spa pedikúre následuje 100minútová olejová masáž s olejom SIAMESE, tento olej je kombinácia esenciálnych olejov levandule a cistrónovej trávy.

Esenciálny olej levanduľa je skvelým pomocníkom pri starostlivosti o pokožku, pomáha s kožnými zápalmi a je vhodná aj na akné. Esenciálny olej z levandule priaznivo pôsobí aj na psychiku - upokojuje, pomáha odbúrať stres, nekľud a depresie.

Esenciálny olej citrónová tráva dodá energiu, bojuje proti bolestiam hlavy a migrénam a pomáha koncentrovať sily a myšlienky. Prebudí unavené telo aj myseľ a skvele naštartuje do nového dňa. Pomáha regenerovať pokožku a spomaľovať starnutie buniek.

Zábal
Následné vás čaká celotelový zábal s výťažkom z Aloe Vera, ktorý regeneruje poškodené bunky, upokojuje, zjemňuje a vyživuje pokožku. Pokožku ošetrí a ukľudní aj po nadmernom slnení. Ryžový olej poskytuje výživu, hydratáciu a nasýtenie vitamínmi A, E, C a antioxidantmi, ktoré napomáhajú regenerácii buniek.

Kúpeľ
A túto procedúru zakončuje 30minútový kvetinovo-kokosový kúpeľ s masážou tváre a hlavy.

 

E-shop

170 € s DPH/osoba

Platnosť poukážky do: 21.10.2024

<< späť