en | sk
english version
Menu

°Energeticky vyrovnávajúca°

Tradičná thajská masáž 120'

Tradičná thajská masáž 120'

Rituálny očistný kúpeľ nôh, tradičná thajská masáž celého tela /2h/, 2x nápoj a relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h30min

Čo vás čaká

Vyplníte úvodný dotazník /pri prvej návšteve/. Vypijete si privítací nápoj, dôležité na efektívny priebeh masáže. Prezlečiete sa v šatni do Palawi spa oblečenia. Terapeutka si vás odvedie do miestnosti na Thajské masáže, kde vám najskôr poskytne očisťujúci rituálny kúpeľ nôh.  Samotná thajská masáž potrvá 2 hodiny. Po masáži ostanete detoxikačný zelený čaj s čerstvým zázvorom, ktorý si vypijete v pokoji pri knihe alebo len pokojnom meditovaní, ako prípravu vášho tela k návratu do  životného kolobehu.

Samotná masáž prebieha na matraci na pódiu, vo voľnom a pohodlnom Palawi spa odeve. Terapeutka pracuje na vašom tele s energetickými dráhami a tlakovými bodmi pomocou tlaku palcov, dlaní, lakťov, ... .

Okrem tlakových techník vám naťahuje celé telo a v podstate prijímate veľa z účinkov cvičenia jógy , akokeby ste ju cvičili sami /aj keď pohyby s telom realizuje vaša terapeutka/.

K tejto procedúre si môžete doobjednať masáž tváre a hlavy, akupresúrnu masáž nôh, spa pedikúru. Alebo si vyberte s Spa menu niektorý z hotových balíčkov.

E-shop

75 €/osoba


Platnosť poukážky do: 03.04.2021