O NÁS

Naša filozofia

Sme bytosti stvorené pre dotyk. Dotyk je určite najosobnejšia skúsenosť všetkých našich zmyslov. Stále menej dotykov v západnej civilizácii, taktné držanie si odstupu, ochudobňuje naše zmysly od tak potrebného pocitu uvoľnenia.

Je zaujímavé, že západná civilizácia vložila toľko energie a viery do čisto vedeckého liečenia, a teraz s odstupom času, ľudia aj lekári čoraz častejšie hľadajú odpovede na mnohé neriešiteľné problémy u terapeutov používajúcich overené techniky akupunktúry, meditácie, kineziológie, aromaterapie, reflexológie a iných variantov liečby tradične používaných v Ázii niekoľko storočí.

Treba samozrejme uznať, že západná civilizácia a medicína priniesla svetu ničím nenahraditeľný pokrok v oblasti diagnostiky chorôb už v počiatočných štádiách a tým pádom podstatne širšiu možnosť úspešného liečenia a samozrejme množstvo liečebných riešení. Ideálne je, keď sa všetky tieto disciplíny spájajú a s pomocou ich synergického efektu sa nám dostane kvalitnejšieho, vitálnejšieho, pohodovejšieho a vyrovnanejšieho života.

Veríme, že prostredníctvom ázijských masáží sa dostanú dotyky späť do vášho systému zdravia, prevencie a rovnováhy vo vašom živote. Bude nám potešením naplniť nepodmienenú túžbu vášho tela po dotykoch a žasnúť nad jeho intuitívnou reakciou.