Štvorručná lymfomasáž

°4 ručná°

Štvorručná lymfomasáž

Rituálny očistný kúpeľ nôh, lymfomasáž celého tela /1 h/, 2x nápoj a relax Za kratší čas rovnaký efekt pre lymfatický systém.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

 Čo môžete očakávať?

Masérky sú profesionálne zaškolené a prešli niekoľkomesačným tréningom. Jedna masérka masíruje hornú časť tela a druhá dolnú časť tela. Využite ak nemáte 2 hodinový časový priestor na celotelovú lymfomasáž s jednou masérkou. Každému totiž vyhovuje niečo iné.

 Táto masáž je veľmi jemná a pomalá. Pretože aj prúdenie lymfy v našom tele je veľmi pomalé a masérka hmatmi sleduje jej rýchlosť a smer toku k lymfatickým uzlinám. Po jej nazhromaždení jemným tlakom a tepaním z lymfatických uzlín ju vytláča späť. Cieľom je podporiť pohyb lymfy, ktorá sa v lymfatických uzlinách zbavuje odpadových látok odvádzaním do krvného obehu a tým podporuje imunitný systém. V miestach, kde je tok lymfy blokovaný môžu vznikať opuchy, napr. pri dlhom státí alebo sedení bez pohybu na dolných končatinách, po operáciách a podobne. Podporením jej pohybu sa prirodzene detoxikuje organizmus, rýchlejšie sa hoja rany, zlepšuje sa metabolizmus, vie podporne pomôcť pri celulitíde, opuchoch tváre, migréne a pod.
V každom prípade každodenná prechádzka na čerstvom vzduchu alebo iný zmysluplný pohyb, primeraná strava, otužovanie a úsmev na tvári – to všetko spolu s lymfomasážou môže zlepšiť kvalitu vášho života.
Lymfa je číra tekutina nachádzajúca sa v medzibunkovom priestore, koluje v jemnučkých lymfatických cievach.
Kedy aplikovanie lymfomasáže vopred konzultovať s lekárom: malígne ochorenia, srdcové problémy, akútne zápalové ložiská a horúčkovité stavy, otvorené rany.

 

E-shop

119 € s DPH/osoba

Platnosť poukážky do: 21.10.2024

<< späť