Master olejová thajská masáž 60'

°Master lokálna°

Master olejová thajská masáž 60'

Rituálny očistný kúpeľ nôh, master olejová thajská masáž /1 h/, 2x nápoj a relax. Hodinový časový rozsah je vhodný na lokálnu pomoc a uvoľnenie.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

Kratšie lokálne masáže odporúčame absolvovať až po celostných masážach na základe odporúčania terapeutky. Pri niektorých lokálnych problémoch je čas postačujúci, avšak nie vždy, najmä ak k uvoľneniu hlbokého svalstva potrebuje terapeutka viac času a rozmasírovať celé telo, ktoré funguje vo svalových a fasciálnych reťazcoch.

Olejová masáž prebieha na dostatočne širokom masážnom stole. Klient je oblečený v Palawi jednorazových masážnych nohavičkách/ slipoch.  Terapeutka používa pomocou špecialneho masážneho oleja ťahy dlaní, predlaktia a tlak prstov na uvoľňujúcu a stimulujúcu masáž.  Ak je niektorá časť tela v nerovnováhe, môže byť tlak na niektoré body bolestivý a nepohodlný, ale pocit može byť individuálny. Bežnou reakciou tela môže byť mierna svalovica v nasledujúcich troch dňoch. Celkový efekt masáže je však v nasledujúcom období uvoľňujúci až blažený. 

Ak máte dlhodobejšie problémy s bolesťami hlavy a pohybového aparátu, ktoré musíte riešiť užívaním liekov na potlačenie bolesti, napriek konzultáciam s lekármi, masáže odporúčame opakovať v pravidelnom cykle a hlavne ich vhodne kombinovať s cieleným pohybom /joga, pilates/. V rámci týchto cvičení by ste sa mali dozvedieť aj ako si upraviť držanie tela pri bežnom živote a ako sa psychicky nepreťažovať. Posilníte si oslabené svalstvo, najmä stredu tela, ktoré tvorí základnú oporu chrbtice a vnútorných orgánov.

 

E-shop

63 € s DPH/osoba

Platnosť poukážky do: 21.10.2024

<< späť