MASTER MASÁŽE

Lymfomasáže

Čo môžete očakávať? Táto masáž je veľmi jemná a pomalá. Pretože aj prúdenie lymfy v našom tele je veľmi pomalé a masérka hmatmi sleduje jej rýchlosť a smer toku k lymfatickým uzlinám. Po jej nazhromaždení jemným tlakom a tepaním z lymfatických uzlín ju vytláča späť. Cieľom je podporiť pohyb lymfy, ktorá sa v lymfatických uzlinách zbavuje odpadových látok odvádzaním do krvného obehu a tým podporuje imunitný systém. V miestach, kde je tok lymfy blokovaný môžu vznikať opuchy, napr. pri dlhom státí alebo sedení bez pohybu na dolných končatinách, po operáciách a podobne. Podporením jej pohybu sa prirodzene detoxikuje organizmus, rýchlejšie sa hoja rany, zlepšuje sa metabolizmus, vie podporne pomôcť pri celulitíde, opuchoch tváre, migréne a pod.
V každom prípade každodenná prechádzka na čerstvom vzduchu alebo iný zmysluplný pohyb, primeraná strava, otužovanie a úsmev na tvári – to všetko spolu s lymfomasážou môže zlepšiť kvalitu vášho života.
Lymfa je číra tekutina nachádzajúca sa v medzibunkovom priestore, koluje v jemnučkých lymfatických cievach.
Kedy aplikovanie lymfomasáže vopred konzultovať s lekárom: malígne ochorenia, srdcové problémy, akútne zápalové ložiská a horúčkovité stavy, otvorené rany.

Lymfomasáž tváre, dekoltu a rúk °Omladenie°

68 € s DPH/osoba

°Omladenie°

Lymfomasáž tváre, dekoltu a rúk

Rituálny očistný kúpeľ nôh, lymfatická masáž tváre, dekoltu a rúk /1 h/, 2x nápoj a relax Lymfomasáže môže vykonávať iba terapeutka Pim, majiteľka lekárskeho certifikátu.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

Lymfomasáž nôh °Pri opuchoch°

68 € s DPH/osoba

°Pri opuchoch°

Lymfomasáž nôh

Rituálny očistný kúpeľ nôh, lymfatická masáž nôh /1 h/, 2x nápoj a relax Lymfomasáže môže vykonávať iba terapeutka Pim, majiteľka lekárskeho certifikátu.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

Celotelová lymfomasáž °Podpora imunity°

126 € s DPH/osoba

°Podpora imunity°

Celotelová lymfomasáž

Rituálny očistný kúpeľ nôh, lymfatická masáž celého tela /2 h/, 2x nápoj a relax Lymfomasáže môže vykonávať iba terapeutka Pim, majiteľka lekárskeho certifikátu.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 2h30min

Štvorručná lymfomasáž °4 ručná°

119 € s DPH/osoba

°4 ručná°

Štvorručná lymfomasáž

Rituálny očistný kúpeľ nôh, lymfomasáž celého tela /1 h/, 2x nápoj a relax Za kratší čas rovnaký efekt pre lymfatický systém.

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

 
Upozornenie! Masáž nie je náhradou liečby, diagnostiku a odporúčania vášho lekára konzultujte vopred a následne ich poskytnite u nás vo vstupnom dotazníku.