Krémové masáže

11. SEPTEMBRA 2023

Výživná masáž, ktorá nezanecháva pocit mastnoty

Zrelaxujte sa masážou s prírodnými masážnymi krémami, ktoré Vašu pokožku zanechajú jemnú a vyživenú, bez pocitu mastnoty. Viac...

Každý krém má svoju výraznú špecifickú vôňu ktorú si zamilujete. 

Aloe vera krém

Pokožku ošetrí a ukľudní aj po nadmernom slnení. Je prírodným všeliekom, ktorý má výnimočné regeneračné vlastnosti, posilňuje imunitu a stimuluje organizmus. Extrakt z koreňa ženšenu dopĺňa energetickú rovnováhu kožných buniek. Ginsenozidy z koreňa ženšenu sú silné prírodné protizápalové zlúčeniny. Majú pozitívny vplyv na bunkový metabolizmus a regeneráciu tkanív. 

Mango krém

Krém je obohatený o bambucké maslo, kokosový olej a ryžový olej, ktoré dodávajú pleti základné vitamíny a minerály, hĺbkovo ju hydratujú, eliminujú odumreté kožné bunky a vyhladzujú jemné linky na pokožke. Bohaté zloženie krému preniká hlboko do pokožky a obnovuje jej zdravie zvnútra. Stimuluje sa tvorba kolagénu, ktorý obnovuje elasticitu pokožky. Tento krém Vás navyše očarí jemne sladkou exotickou vôňou manga. 

Čokoládový krém

Celotelová masáž vyživujúcim čokoládovým krémom, ktorá zahltí Vašu pokožku širokým spektrom vitamínov, minerálov, antioxidantov a látok podporujúcich obnovu pokožky. 

Krém s extraktom Yuzu a koreňa ženšenu

Voňavý masážny krém Yuzu blahodarne pôsobí na fyzický a emocionálny stav vďaka exotickej vôni japonských citrusov.
Extrakt z koreňa ženšenu dopĺňa energetickú rovnováhu kožných buniek. Ginsenozidy z koreňa ženšenu sú silné prírodné protizápalové zlúčeniny. Majú pozitívny vplyv na bunkový metabolizmus a regeneráciu tkanív, čo posilňuje hojivý a omladzujúci účinok krému. 

Cena:

Tieto masáže si môžete dopriať v rôznych časových intervaloch

45´- 54€

60´- 64€

90´- 85€

120´- 104€