Masáž krémom s extraktom Yuzu a koreňa ženšenu/ Momentálne nedostupné

°regeneračná a uvoľňujúca°

Masáž krémom s extraktom Yuzu a koreňa ženšenu/ Momentálne nedostupné

Rituálny očistný kúpeľ nôh, krémová masáž bez pocitu mastnoty /60 min/, 2x nápoj, relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

 Masáž tela je skvelý prostriedok ako po celom dni uvoľniť svalové napätie, zahnať stres a úzkosť, a tak zharmonizovať telo i dušu. Zrelaxujte sa masážou s prírodným masážnym krémom, ktorý Vašu pokožku zanechá jemnú a vyživenú, bez pocitu mastnoty.

Masážny krém s extraktom Yuzu a koreňa ženšenu
Voňavý masážny krém Yuzu blahodarne pôsobí na fyzický a emocionálny stav vďaka exotickej vôni japonských citrusov.
Extrakt z koreňa ženšenu dopĺňa energetickú rovnováhu kožných buniek. Ginsenozidy z koreňa ženšenu sú silné prírodné protizápalové zlúčeniny. Majú pozitívny vplyv na bunkový metabolizmus a regeneráciu tkanív, čo posilňuje hojivý a omladzujúci účinok krému. Centella asiatica (Pupočník azijský) je zásobárňou vitamínu B, ktorý posilňuje steny ciev, zabraňuje vzniku cievnej siete, zabraňuje opuchom a normalizuje rovnováhu vody a soli v bunkách. V kozmetike sa aktuálne používa veľmi často ako anti-aging zložka, pretože preukázateľne spomaľuje postupnú degradáciu kolagénu v pokožke. Madecassoidy získané z pupočníka ázijského sú teda známe ako látky vyvolávajúce zvýšenie tvorby kolagénu, vďaka čomu bude Vaša pokožka pružnejšia a vyživenejšia.
Svieži a vitalizujúci masážny krém s vôňou exotického cistrusového ovocia Yuzu je obohatený o esenciálne oleje z tohto japonského ovocia. Tento esenciálny olej okrem iného uvoľňuje napätie a zmierňuje emocionálny stres. Rozjasňuje a zjednocuje Vašu pleť.
Vhodný je najmä:
• pri únave a strese,
• pri depresívnej nálade,
• pri zostarnutej pokožke,
• v lete a v teplom počasí.

 

E-shop

64 € s DPH/osoba

Platnosť poukážky do: 21.10.2024

<< späť