Masáž s Mango krémom

°regeneračná a uvoľňujúca°

Masáž s Mango krémom

Rituálny očistný kúpeľ nôh, krémová masáž bez pocitu mastnoty /60 min/, 2x nápoj, relax

Na celý pobyt v Palawi si vyhraďte 1h30min

 Voňavý masážny krém Mango blahodarne pôsobí na fyzický a emocionálny stav vďaka jemne sladkej exotickej vôni manga.

 

Krém je obohatený o bambucké maslo, kokosový olej a ryžový olej, ktoré dodávajú pleti základné vitamíny a minerály, hĺbkovo ju hydratujú, eliminujú odumreté kožné bunky a vyhladzujú jemné linky na pokožke. Bohaté zloženie krému preniká hlboko do pokožky a obnovuje jej zdravie zvnútra. Stimuluje sa tvorba kolagénu, ktorý obnovuje elasticitu pokožky. Tento krém Vás navyše očarí jemne sladkou exotickou vôňou manga.

 

Bambucké maslo však prospieva pokožke viacerými spôsobmi. Nakoľko obsahuje mastné kyseliny, pokožku premasťuje a vytvára bariéru, ktorá udržiava vlhkosť. Je preto ideálnou zložkou pre ľudí so suchou pokožkou. Bambucké maslo tiež obsahuje protizápalové látky, ktoré zmierňujú opuchy a začervenanie pokožky. Je preto často používané na podráždenú pokožku, či pokožku spálenú slnkom. Bambucké maslo obsahuje navyše 2 antioxidanty, a to vitamín A a vitamín E, ktoré napomáhajú k zdravej a mlado vyzerajúcej pokožke.

Vedeli ste?

Bambucké maslo sa zvykne používať aj ako prírodný SPF filter, pretože chráni pokožku pred slnkom a bunky pred voľnými radikálmi uvoľňovanými UV žiarením. Zaujímavosťou je, že bambucké maslo má ochranný slnečný faktor (SPF) približne tri alebo štyri. Výrobcovia ho teda zvyknú kombinovať s inými zložkami, aby dosiahli úrovne SPF 15 alebo vyššie. Navyše s SPF teda získate všetky upokojujúce, hydratačné a anti-aging výhody bambuckého masla.

 

pri únave a strese,
pri depresívnej nálade,
pri zostarnutej pokožke,
v lete a v teplom počasí.

E-shop

64 € s DPH/osoba

Platnosť poukážky do: 21.10.2024

<< späť